Найкрутіші віртуальні експерименти від Google Chrome
Зібрали найцікавіші досліди, створені на платфоми Chrome Experiments. Вони не тільки демонструють рівень складності, який сьогодні доступний інтернет-технологій, а й мають чималу освітню цінність.Проект Chrome Experiments відкрився в 2009 році для демонстрації інноваційних можливостей інтернет-браузерів. Сьогодні на ньому є більше 1 100 експериментів, відсортованих за різними темами.
1. Globe
Земна куля, на якому можна наочно побачити саму різну інформацію - від рівня населення до вивержень вулканів, інтернет-трафіку і розташування своїх передплатників в Instagram.
Це проект з відкритим кодом, і теоретично туди можна вставити абсолютно будь-які дані з прив'язкою до географічного положення та / або часу.
2. Музична лабораторія
Забавні звукові візуалізації і музично-ігрові експерименти. Тут можна складати свої мелодії, розучувати акорди або просто дивитися на зворушливо інтерактивну анімацію.
У грі Kandinsky, наприклад, можна експериментувати з власними мелодіями, записаними за допомогою різних геометричних фігур.
3. Біоцифрова людина
Травна система. Пара рухів коліщатком миші - і можна попорпатися прямо в віртуальних кишках.
Дивно детальна і точна 3D-карта людського тіла. Її можуть використовувати не тільки цікаві, але й лікарі в своєму навчанні і практиці.
До того ж до анатомічним органам тут є і досить значний каталог хвороб, кожна з яких теж піддається візуалізації.
4. Вікігалактика
Стаття про саму Вікіпедії зі зв'язками-посиланнями.
Ціла галактика, складена зі статей Вікіпедії. Кожна зірка - це окрема стаття, а решта пов'язані з нею дані утворюють сузір'я. Натиснувши на будь-яку зірку, можна побачити текст статті і всі супутні посилання, представлені у вигляді зв'язків в тривимірному просторі.
Тут також є своя система пошуку і режим польоту, в якому можна подорожувати по карті знань за допомогою коліщатка миші.
5. 100 000 зірок
Наша галактика і її зірки.
Тривимірна карта, складена зі ста тисяч зірок Чумацького шляху. У всьому Чумацькому шляху, до речі, їх близько 200 мільярдів. За основу розробники взяли дані ESA (Європейське космічне агентство), NASA і Bright Star Catalog.
87 головних зірок, які розташовані недалеко від Сонця, можна побачити зблизька і почитати про них докладніше.
6. Еволюція інтернету
Інтерактивна інфографіка, на якій можна побачити, як поступово розвивалися можливості сучасного інтернету.
Про найважливіші події можна почитати трохи докладніше і подивитися, наприклад, скіншоти зі старих браузерів.
7. Тренування вимови
Завдяки технологіям розпізнавання голосу тренувати spelling skills тепер можна не з людьми, а зі своїм браузером.
Ігрове додаток для вивчення англійської мови. Мета гри - правильно вимовляти почуті слова і поступово будувати з них все більш високу вежу. Згодом складність завдань підвищується.
Щоб пограти, доведеться встановити на свій пристрій браузер Chrome.
Немає коментарів:
Дописати коментар